Pomożemy w uzyskaniu finansowania od 80% do 100% wartości szkolenia  CZYTAJ WIĘCEJ

Moduł 24. Jak odnieść sukces w pracy Agenta Nieruchomości?

Moduł 24. Jak odnieść sukces w pracy agenta?

Sukces zależy od nas samych, a zwłaszcza od umiejętności jakie posiadamy by pomóc sobie go osiągnąć. Nasze szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich agentów, którzy chcą wiedzieć jak osiągnąć wymarzone cele zawodowe i osobiste oraz zwiększyć swoją efektywność w ich realizacji.

Podczas szkolenia poprawisz swoją skuteczność w pracy. Zdobędziesz umiejętności organizacji czasu pracy. Nauczysz się planowania i wytrwałości przy wykonywaniu zaplanowanych zadań. Będziesz bardziej niezależny i poprawisz swoje wyniki w sprzedaży. Nauczysz się odpowiednio wyznaczać swoje cele zawodowe i motywować się do pracy.

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti