Pomożemy w uzyskaniu finansowania od 80% do 100% wartości szkolenia  CZYTAJ WIĘCEJ

Moduł 21. Charakterystyka i wyzwania w pracy Agenta; kodeks etyczny

Jak wygląda zwykły dzień pracy agenta nieruchomości. Jakie stawiane są przed nim wyzwania. Jaka jest charakterystyka tego zawodu?

Tych rzeczy dowiesz się oraz poznasz zasady kodeksu etycznego na naszym szkoleniu.

Moduł 22. Etykieta i autoprezentacja

Zasady dobrego zachowania odpowiedni wygląd to podstawowe składowe pierwszego wrażenia, na które mamy zawsze tylko jedną szanse. Od pierwszego wrażenia zależy czy klient będzie chciał z nami współpracować.

W tym module szkoleniowym dowiemy się jak perfekcyjnie wyglądać i zachowywać się profesjonalnie, aby odnosić sukcesy w pracy agenta nieruchomości.

Moduł 23. Analiza rynku, tendencje na rynku nieruchomości; dzień pracy Agenta

Niezmiernie ważną częścią pracy agenta nieruchomości jest bycie na bieżąco w temacie nieruchomości. Jakie są tendencje na rynku? Jakie zagrożenia? Co z nich wynika? Jak wygląda rynek w danym roku? Jakie są prognozy?

Agent, często jest głównym źródłem tych informacji dla klienta, szczególnie tego, który chce zarabiać poprzez inwestowanie w nieruchomości. Dlatego umówimy na szkoleniu tą tematykę, by być pierwszym profesjonalnym źródłem informacji dla naszych klientów.

Moduł 24. Jak odnieść sukces w pracy agenta?

Sukces zależy od nas samych, a zwłaszcza od umiejętności jakie posiadamy by pomóc sobie go osiągnąć. Nasze szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich agentów, którzy chcą wiedzieć jak osiągnąć wymarzone cele zawodowe i osobiste oraz zwiększyć swoją efektywność w ich realizacji.

Podczas szkolenia poprawisz swoją skuteczność w pracy. Zdobędziesz umiejętności organizacji czasu pracy. Nauczysz się planowania i wytrwałości przy wykonywaniu zaplanowanych zadań. Będziesz bardziej niezależny i poprawisz swoje wyniki w sprzedaży. Nauczysz się odpowiednio wyznaczać swoje cele zawodowe i motywować się do pracy.

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti