Pomożemy w uzyskaniu finansowania od 80% do 100% wartości szkolenia  CZYTAJ WIĘCEJ

Moduł 17. Weryfikacja stanu prawnego; skuteczny opis mieszkania

Moduł szkoleniowy dla osób rozpoczynających karierę w nieruchomościach. Poznajemy możliwości sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości by przeprowadzać bezpieczne dla naszych klientów transakcje. Ćwiczymy sposób ciekawego opisu nieruchomości, tak by był interesujący i przyciągał klientów kupujących.

Moduł 18. POP KRN - jak wyszukać nieruchomość do sprzedaży?

Celem szkolenia jest zapoznanie i przećwiczenie programu, który pomaga w sprawnym, szybkim i wygodnym dotarciu do ofert prywatnych z ponad 120 źródeł internetowcyh i prasowych z całego kraju.

Moduł 19. Jak zrobić dobre zdjęcia nieruchomości, przygotowanie nieruchomości?

Zdjęcie jest chyba najważniejszym elementem ogłoszenia, którego jakość zależy tylko od Was. Chcąc wynająć lub kupić dom, szukamy przede wszystkim miejsca, w którym czulibyśmy się komfortowo, miejsca, które zapewni nam relaks po ciężkim dniu pracy. Dlatego prezentacja wizualna nieruchomości Waszego klienta jest niezwykle ważna. Na szkoleniu poznasz zasady wykonywania profesjonalnych zdjęć nieruchomości i przećwiczysz zdobyte umiejętności.

Moduł 20. Home Staging

Moduł szkoleniowy z zakresu stylizacji nieruchomości został zaprojektowany specjalnie tak, aby od podstaw wprowadzić i zapoznać Państwa z narzędziami niezbędnymi do pracy. Zajęcia realizowane są od podstaw do bardziej zaawansowanych metod podnoszenia atrakcyjności nieruchomości.

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti