Pomożemy w uzyskaniu finansowania od 80% do 100% wartości szkolenia  CZYTAJ WIĘCEJ

Moduł 01. Jak zdobyć klienta podażowego przez telefon?

Sztuka rozmowy telefonicznej jest jedną z najważniejszych umiejętności agenta. Od tego czy przekonamy klienta do nas przez telefon zależy jak będzie wyglądał cały nasz portfel nieruchomości podażowych w agencji.

Będziesz umiał nawiązać nić porozumienia i zbudować relacje z klientem oraz zdobędziesz umiejętności radzenia sobie z jego obiekcjami. Poprawisz swoją skuteczność w zdobywaniu klientów podażowych. Zdobędziesz umiejętności radzenia sobie z obiekcjami klienta.

Moduł 02. Jak przekonać klienta podażowego do umowy na wyłączność?

Skuteczność pracy z ofertą na wyłączność jest dalece większa od skuteczności pracy z ofertą, którą dysponuje cała twoja konkurencja. Sprzedający boją się udzielania wyłączności. Jak przekonać do wyłączności?

Na naszym szkoleniu poznasz techniki i sposoby jakich należy używać aby przekonać klienta do współpracy z agentem na zasadach wyłączności. Będziesz umiał skutecznie argumentować i radzić sobie z obiekcjami klienta tak, by osiągnąć zamierzony efekt.

Moduł 03. Jak zdobyć zaufanie klienta popytowego?

Zaufanie jest podstawą każdej udanej relacji. Szczególnie należy o tym pamiętać w budowaniu relacji w sprzedaży.

Na naszym szkoleniu dowiesz się jak wzbudzić zaufanie i budować pozytywne relacje z klientami, którzy szukają nieruchomości do kupienia. Będziesz wiedział jak utrzymywać kontakt z klientem by on być jego najlepszym agentem nieruchomości. Nauczysz się odpowiednio prezentować nieruchomości swoim klientom by ci chcieli kupić.

Moduł 04. Jak utrzymać długoterminowe relacje z klientem i być polecanym przez niego?

Na rynku nieruchomości walka o klienta jest niezwykle zacięta - Twoi konkurenci również każdego dnia zabiegają o nowych klientów.

Na naszym szkoleniu dowiesz się, na jakie elementy zwrócić uwagę podczas komunikacji. Będziesz umiał wpływać na pozytywne emocje swoich klientów. Będziesz potrafił badać i analizować potrzeby klientów. Będziesz wiedział co robić, by automatycznie uzyskać dobre rekomendacje i być polecanym.

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti