Pomożemy w uzyskaniu finansowania od 80% do 100% wartości szkolenia  CZYTAJ WIĘCEJ

Moduł 08. Jak skutecznie sfinalizować transakcję sprzedaży?

Moduł 08. Jak skutecznie sfinalizować transakcję sprzedaży?

Celem sprzedaży jest pomoc drugiej osobie. Problem polega na tym, że potencjalny klient ma naturalną tendencję do odkładania decyzji zakupu „na później”. Musisz zatem pomóc klientowi podjąć decyzję . I tutaj pojawia się wyzwanie. Jak skutecznie sfinalizować transakcję?

Złota zasada Franka Bettgera, jednego z najlepszych handlowców wszechczasów brzmi: „Dowiedz się czego chce i mu to daj”. Oznacza to, że powinieneś dowiedzieć się, czy Twój produkt pomaga klientowi i czy rozwiązuje jego problemy. Jeżeli tak jest, nie wahaj się zamykać sprzedaż. Są na to proste i skuteczne metody. Jeżeli je poznasz i będziesz je stosował w praktyce - podniesiesz swoją sprzedaż, zyski i satysfakcję.

Na naszym szkoleniu dowiesz się jakich metod używać by doprowadzić umowę sprzedaży do końca. Jak poznać czego potrzebuje oraz jak przekonać klienta by kupił?

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti