Pomożemy w uzyskaniu finansowania od 80% do 100% wartości szkolenia  CZYTAJ WIĘCEJ

Moduł 06. Jak przekonać klienta popytowego, by zapłacił prowizję Agencji Nieruchomości?

Moduł 06. Jak przekonać klienta popytowego, by zapłacił prowizję Agencji Nieruchomości?

Kupując samochód, od razu kalkulujemy koszty ubezpieczenia, kupując wycieczkę do Tunezji, nie dziwimy się, że w cenie uwzględniony jest koszt przelotu. Jednakże w przypadku kupna nieruchomości często jest inaczej - klient postrzega prowizję dla Agencji jako zbędny koszt, przy i tak dużych wydatkach na nieruchomość. Pomiędzy nabywcą a Agentem zaczyna się psychologiczna gra "dlaczego to ja mam zapłacić?"

W jaki sposób zmienić postrzeganie klienta? Jak wykazać wartość usługi pośrednika? Jak wykorzystać mechanizm "śmiesznego pieniądza"? W tym module ćwiczymy techniki i zwroty, które sprawią, że dla klienta zapłacenie prowizji będzie naturalną konsekwencją dokonania transakcji i zrobi to z przyjemnością.

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti