Pomożemy w uzyskaniu finansowania od 80% do 100% wartości szkolenia  CZYTAJ WIĘCEJ

Moduł 05. Jak znaleźć i zaprezentować nieruchomości dla klienta popytowego?

Bardzo ważnym etapem w sprzedaży nieruchomości jest znalezienie odpowiedniej nieruchomości dla naszego klienta oraz sposób w jaki tą nieruchomość zaprezentujemy.

Tu warto skupić się przede wszystkim na trafnym zdiagnozowaniu potrzeb naszego klienta. Należy wiedzieć czego dokładnie on poszukuje, a następnie wiedzieć jak w odpowiedni sposób zaprezentować wyszukaną nieruchomość. Wybierając ten moduł dokładnie będziesz wiedział jak to zrobić.

Moduł 06. Jak przekonać klienta popytowego, by zapłacił prowizję Agencji Nieruchomości?

Kupując samochód, od razu kalkulujemy koszty ubezpieczenia, kupując wycieczkę do Tunezji, nie dziwimy się, że w cenie uwzględniony jest koszt przelotu. Jednakże w przypadku kupna nieruchomości często jest inaczej - klient postrzega prowizję dla Agencji jako zbędny koszt, przy i tak dużych wydatkach na nieruchomość. Pomiędzy nabywcą a Agentem zaczyna się psychologiczna gra "dlaczego to ja mam zapłacić?"

W jaki sposób zmienić postrzeganie klienta? Jak wykazać wartość usługi pośrednika? Jak wykorzystać mechanizm "śmiesznego pieniądza"? W tym module ćwiczymy techniki i zwroty, które sprawią, że dla klienta zapłacenie prowizji będzie naturalną konsekwencją dokonania transakcji i zrobi to z przyjemnością.

Moduł 07. Zasady wywierania wpływu - język perswazji w rozmowie z klientem i ofertach

Już od kołyski uczymy się manipulować. Małe dzieci w sklepie wierzgając nogami krzyczą, próbując wymóc na rodzicach zakup pożądanego przez nie produktu. Języka perswazji używamy podświadomie na co dzień. Jednak prawdziwą moc daje nam dopiero poznanie zasad rządzących tym językiem i umiejętność posługiwania się nim na poziomie świadomym.

Na naszym szkoleniu zdobędziesz wiedzę i umiejętności potrzebne by przejąć kontrolę i móc wykorzystywać język perswazji w drodze do sukcesu w sprzedaży.

Moduł 08. Jak skutecznie sfinalizować transakcję sprzedaży?

Celem sprzedaży jest pomoc drugiej osobie. Problem polega na tym, że potencjalny klient ma naturalną tendencję do odkładania decyzji zakupu „na później”. Musisz zatem pomóc klientowi podjąć decyzję . I tutaj pojawia się wyzwanie. Jak skutecznie sfinalizować transakcję?

Złota zasada Franka Bettgera, jednego z najlepszych handlowców wszechczasów brzmi: „Dowiedz się czego chce i mu to daj”. Oznacza to, że powinieneś dowiedzieć się, czy Twój produkt pomaga klientowi i czy rozwiązuje jego problemy. Jeżeli tak jest, nie wahaj się zamykać sprzedaż. Są na to proste i skuteczne metody. Jeżeli je poznasz i będziesz je stosował w praktyce - podniesiesz swoją sprzedaż, zyski i satysfakcję.

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti