Pomożemy w uzyskaniu finansowania od 80% do 100% wartości szkolenia  CZYTAJ WIĘCEJ

Moduł 12. Trudne negocjacje - gdy klient nie chce dojść do porozumienia

Moduł 12. Trudne negocjacje - gdy klient nie chce dojść do porozumienia

Zdarza się, że w trakcie negocjacji cenowych dochodzi do impasu i obie strony upierają się przy swoich stanowiskach. Sugestie Agenta: "krakowskim targiem" nie odnosi skutku. Wydaje się, że rozmowy utknęły w martwym punkcie, zwłaszcza, gdy emocje sięgają zenitu. Bez wątpienia są to trudne sytuacje, jednakże nieraz można znaleźć z nich wyjście.

Podczas szkolenia omawiamy i ćwiczymy techniki ustalania i argumentowania kwoty sprzedaży/zakupu oraz możliwe do zastosowania "zmiękczacze", które pozwalają na łatwiejsze zaaprobowanie przez klienta parametrów brzegowych transakcji

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti