Pomożemy w uzyskaniu finansowania od 80% do 100% wartości szkolenia  CZYTAJ WIĘCEJ

Moduł 11. Jak rozpoznać i zneutralizować zagrywki negocjacyjne klientów?

Moduł 11. Jak rozpoznać i zneutralizować zagrywki negocjacyjne klientów?

Naturalnym działaniem klienta jest dążenie do uzyskania jak najkorzystniejszych dla niego warunków transakcji. W tym celu, świadomie bądź nieświadomie, często stosuje różne formy wywierania presji na Agenta. Kontakt z takim "cwanym" klientem dla nieprzygotowanego Agenta może być co najmniej niekomfortowy, a częściej może skutkować zgodą na zmniejszenie lub wręcz rezygnację z prowizji.

W tym module uczymy nie tylko rozpoznawać najpopularniejsze zagrywki i manipulacje ze strony klientów, ale również jak bronić się przed nimi, neutralizować ich skutki oraz jakie działania prewencyjne podejmować w kontakcie z takim klientem.

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti