Pomożemy w uzyskaniu finansowania od 80% do 100% wartości szkolenia  CZYTAJ WIĘCEJ

Kurs 4. Skuteczne budowanie pozytywnego wizerunku Agencji

Kurs 4. Budowanie wizerunku Agencji

Wizerunek to zespół informacji na temat osoby, instytucji, firmy lub innego podmiotu; informacji dostarczanych przez podmiot na swój temat w sposób bardziej lub mniej świadomy.

Wizerunek to jest to, co inni o nas myślą, co inni o nas sądzą, co inni o nas wiedzą.

Wizerunek podlega wartościowaniu, bowiem wizerunek może być pozytywny albo negatywny; mdły albo wyrazisty; agresywny lub nieinwazyjny.

Pozytywny wizerunek daje przekaz: Możesz mi zaufać, natomiast „plama na wizerunku” to podważenie zaufania, to jego naruszenie, bądź utrata zaufania.

Utrata pozytywnego wizerunku dość często jednoznacznie wiąże się z utratą pozycji społecznej, utratą zaufania, z utratą wielu kontaktów, sporej grupy klientów. Co możemy zrobić, by wykreować pozytywny obraz swojej firmy, by budzić zaufanie, by odbierano nasz biznes, takim jakim chcielibyśmy, aby go widziano? Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedź podczas naszego szkolenia, do udziału w którego serdecznie zapraszamy.

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti