Pomożemy w uzyskaniu finansowania od 80% do 100% wartości szkolenia  CZYTAJ WIĘCEJ

Kurs 3. Home staging

Kurs 3. Home staging

Home Staging to połączenie marketingu i psychologii ze sztuką aranżacji wnętrz. Polega na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, w taki sposób, aby zwiększyć zainteresowanie klientów i pokazać nieruchomości w sposób jak najbardziej korzystny dla potencjalnego nabywcy. Usługa ta, jest niezwykle popularna w Europie Zachodniej i USA, a obecnie cieszy się bardzo dużym powodzeniem również na rynku nieruchomości w Polsce.

Program kursu z zakresu stylizacji nieruchomości został zaprojektowany specjalnie tak, aby od podstaw wprowadzić i zapoznać Państwa z narzędziami niezbędnymi do pracy na stanowisku Home Stagera.

Zajęcia realizowane są od podstaw do bardziej zaawansowanych metod podnoszenia atrakcyjności nieruchomości, m.in. poprzez wykorzystanie technik marketingowych wykorzystywanych w branży nieruchomości, zabawę światłem i kolorem, tricki dekoratorskie, a na profesjonalnej fotografii gotowego wnętrza skończywszy.

Kurs Home Staging - stylizacja nieruchomości daje wiele możliwości podjęcia pracy zarówno w obszarze nieruchomości jak i architektury. Udział w kursie daje także możliwość otworzenia własnej działalności gospodarczej dzięki czemu będziecie mogli Państwo samodzielnie realizować projekty na potrzeby znajomych i Klientów. Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje dyplom oraz zaświadczenie ukończenia kursu.

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti