Pomożemy w uzyskaniu finansowania od 80% do 100% wartości szkolenia  CZYTAJ WIĘCEJ

Kurs 2. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Kurs 2. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Od odpowiedniego przygotowania nieruchomości do sprzedania zależy jak szybko klient podażowy znajdzie klienta na swoją nieruchomość. W ofercie naszej przygotowaliśmy kompleksowe szkolenie dotyczące umiejętności agenta w tym temacie.

Agent zaopatrzony w tą wiedzę łatwiej i szybciej będzie mógł przekonać klienta podażowego do podpisania umowy o pośrednictwo oraz zyska jego uznanie jako kompetentnego. Dodatkowo umiejętność ta pozwoli agencji nieruchomości być krok do przodu przed ich konkurencją. W module tym agent zdobędzie umiejętności przygotowania atrakcyjnego opisu nieruchomości, nauczy się wykonywać profesjonalne zdjęcia nieruchomości oraz pozna tajniki ekspozycji mieszkania.

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti