Pomożemy w uzyskaniu finansowania od 80% do 100% wartości szkolenia  CZYTAJ WIĘCEJ

Kurs 1: Zostań Agentem Nieruchomości – kurs dla początkujących od A do Z

Kurs ten jest przeznaczony dla każdego kto chce rozpocząć z sukcesem karierę w pracy na rynku nieruchomości. Kurs zawiera kompletną wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy w zawodzie agenta nieruchomości.

Absolwent zyska możliwość zdobycia pracy w dobrych agencjach nieruchomości, co przełoży się na łatwiejszy jego sukces w tej dziedzinie. 30 godzinny kurs stanowiący kompendium wiedzy i umiejętności praktycznych, odbywa się w dwa weekendy.

Kurs 2. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Od odpowiedniego przygotowania nieruchomości do sprzedania zależy jak szybko klient podażowy znajdzie klienta na swoją nieruchomość. W ofercie naszej przygotowaliśmy kompleksowe szkolenie dotyczące umiejętności agenta w tym temacie.

Agent zaopatrzony w tą wiedzę łatwiej i szybciej będzie mógł przekonać klienta podażowego do podpisania umowy o pośrednictwo oraz zyska jego uznanie jako kompetentnego. Dodatkowo umiejętność ta pozwoli agencji nieruchomości być krok do przodu przed ich konkurencją. W module tym agent zdobędzie umiejętności przygotowania atrakcyjnego opisu nieruchomości, nauczy się wykonywać profesjonalne zdjęcia nieruchomości oraz pozna tajniki ekspozycji mieszkania.

Kurs 3. Home staging

Home Staging to połączenie marketingu i psychologii ze sztuką aranżacji wnętrz. Polega na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, w taki sposób, aby zwiększyć zainteresowanie klientów i pokazać nieruchomości w sposób jak najbardziej korzystny dla potencjalnego nabywcy. Usługa ta, jest niezwykle popularna w Europie Zachodniej i USA, a obecnie cieszy się bardzo dużym powodzeniem również na rynku nieruchomości w Polsce.

Program kursu z zakresu stylizacji nieruchomości został zaprojektowany specjalnie tak, aby od podstaw wprowadzić i zapoznać Państwa z narzędziami niezbędnymi do pracy na stanowisku Home Stagera.

Kurs 4. Budowanie wizerunku Agencji

Wizerunek to zespół informacji na temat osoby, instytucji, firmy lub innego podmiotu; informacji dostarczanych przez podmiot na swój temat w sposób bardziej lub mniej świadomy.

Wizerunek to jest to, co inni o nas myślą, co inni o nas sądzą, co inni o nas wiedzą.

Wizerunek podlega wartościowaniu, bowiem wizerunek może być pozytywny albo negatywny; mdły albo wyrazisty; agresywny lub nieinwazyjny.

Pozytywny wizerunek daje przekaz: Możesz mi zaufać, natomiast „plama na wizerunku” to podważenie zaufania, to jego naruszenie, bądź utrata zaufania.

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti