Wywiad z założycielem firmy

1 Co spowodowało, że założyła Pani firmę szkoleniową Kurs Na Nieruchomości?

Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz w pracy na rynku nieruchomości spowodowało, że zainteresowałam się tematem szkoleń w tym zakresie. Zauważyłam, że praca Agenta Nieruchomości jest złożona, wymaga dużego zaangażowania oraz związana jest z potrzebą ciągłego uczenia się. Zarówno zmieniające się przepisy i tendencje na rynku nieruchomości, jak i potrzeba motywacji czy zmieniające się standardy obsługi klienta składają się na tą potrzebę. Najpierw, Agent sprzedaje swoje usługi klientowi podażowemu, a potem sprzedaje klientowi popytowemu produkt, jakim jest nieruchomość. Zatem złożoność tego zawodu stawia przed agentem nie lada wyzwania odnalezienia się w różnych sytuacjach oraz posiadania zaawansowanych umiejętności z psychologii sprzedaży czy negocjacji.

2 Jakie obszary w branży nieruchomości obejmują Pani szkolenia?

Szeroko zajmuję się branżą nieruchomości. Prowadzę kursy dla początkujących Agentów, którzy dopiero zaczynają karierę w branży. Staram się ich przygotować zarówno pod względem samej merytoryki jak i psychologii sprzedaży by ułatwić im start na bardzo konkurencyjnym rynku. Pamiętam również, by uczyć ich etyki zawodu. Jest to niezmiernie ważne szczególnie po deregulacji zawodu Pośrednika Nieruchomości. Współpracuję z Agencjami, które zapewniają moim absolwentom staż, a następnie pracę w nieruchomościach.

Prowadzę też szkolenia dla agentów już pracujących z psychologii sprzedaży, budowania relacji z klientami czy motywacji do pracy i umiejętności stawiania sobie osiągalnych celów tak, by odnosili sukcesy w pracy.

W naszym portfelu mam szkolenia dla agentów, którzy planują założyć własną agencję, więc powinni wiedzieć jak budować wizerunek swojej agencji i prowadzić dochodowy biznes. Mam również kursy z zakresu Home Stagingu czy umiejętności Przygotowania Nieruchomości do Sprzedaży.

3 Czy wszystkie te szkolenia prowadzisz sama?

Choć sama posiadam wiedzę i umiejętności we wszystkich tych obszarach, współpracuję ze specjalistami. ”Od specjalistów dla profesjonalistów” tak brzmi nasze motto. Są to doświadczeni wieloletni trenerzy. Szkolenia miękkie prowadzę razem z Jackiem Gruchelskim, zajęcia z fotografii prowadzą zawodowi fotografowie nieruchomości, a o kurs Home Stagingu dba Iwona Solecka, doświadczona trenerka i Home Stager – Iwona Solecka.

4 Co wyróżnia Pani firmę na tle konkurencji?

Innowacyjne podejście do szkoleń w branży nieruchomości. Modułowość, gotowe rozwiązania na konkretne problemy w branży. Następny nasz etap to platforma e-learningową wyspecjalizowana dla branży nieruchomości. Dbamy o naszych klientów zapewniając im couching po szkoleniowy. Można wtedy sprawdzić np. w jakim stopniu Agent posiadł nowe umiejętności. Couching jest bardzo ważnym elementem przed szkoleniem. Można dokładnie rozpoznać jakie problemy występują w Agencji. Nad czym należy pracować.

5 Czym dokładnie jest „couching” w Pani firmie?

Zamówienie może obejmować wspólną wizytę „coucha” i Agenta w mieszkaniu, które prezentuje klientowi lub podczas rozmowy handlowej, lub np.: kiedy Agent podpisuje umowę na wyłączność z klientem podażowym. Po szkoleniach z rozmowy telefonicznej często przeprowadzamy „couching Tajemniczy klient”.

Jaki zasięg ma „Kurs Na Nieruchomości”?

Działamy na terenie całej Polski. Firma powstała w Trójmieście, stąd też mój pomysł na nazwę „Kurs Na Nieruchomości”. Jednak wystarczy do nas zadzwonić i omówić szczegóły szkolenia, by zaprosić nas do Krakowa czy Poznania.

6 Motto już znamy, a jaka jest Wasza misja?

Nasza misją jest pomagać odnieść sukces w Nieruchomościach.

 

Zapisz się na listę subskrybentów naszego Newslettera, by otrzymać informację o możliwości dofinansowania Twojej inwestycji przez UE.

NOWY BUDŻET UE NA LATA 2014-2020

82.5 MLD €

 

Dofinansowanie szkoleń

Napisz do nas

Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Zasięg działania

Prowadzimy szkolenia we wszystkich biurach sprzedaży i agencjach nieruchomości na terenie całej Polski. Zostaw numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w celu domówienia szczegółów.
Adres kontaktowy:
ul. Armii Krajowej 110,
81-824 Sopot
Telefon: 883 750 502
Telefon: 663 20 20 30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Połącz się z nami:

 

Partnerzy

Partnerzy: Certes Partnerzy: BrightTeam Partnerzy: Kurs Na Nieruchomości Partnerzy: Pro Acti